فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره

جهت ورود کلیک فرمایید

فرکانس‌های من و تو - ManotoTV

https://www.manototv.com/videos/37302/vid8511
لیست فرکانس‌های من و تو بر روی ماهواره‌های یوتل‌ست (HD)، هاتبرد و یاه‌ست. ... شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد 2016 © Website Development by ...

فرکانس من و تو اچ دی - دانلود جدید و رایگان

movie.downloadfreenewa.com/tag/فرکانس-من-و-تو-اچ-دی/
فرکانس من و تو اچ دی. ... 89744700585771667354 شبکه من و تو Manoto 1. ادامه مطلب برچسب ها : فرکانس manoto1, فرکانس جدید من و تو, فرکانس جدید من و تو 2015, ... رسیور و تجهیزات ماهواره ای · دانلود کلیپ اعدام با تانک توسط تروریست های داعش ... شبکه جم اس تی Gem ST HD · دانلود فیلم های بزرگسالان ترسناک جدید رایگان ...

آخرين اخبار و اطلاعات شبکه های فارسي زبان و ايرانی(به غیر ...

softsat.website/printthread23415-408.html
۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 2) ماهواره هاتبرد فرکانس های 11566 و 12520 و 11054 در ضمن، نسخه اچ دی شبکه من و تو و دیگر شبکه های HD که در یوتلست7 روی آنتن خواهند رفت، ...

فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره - دهکده دانلود

www.villagedownload.ir/post/167/فرکانس-شبکه-hd-منوتو-در-ماهواره.html
۲۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه من و تو HD را در فرکانس 11566 ماهواره هاتبرد تماشا کنید . ... یاهست GEM TV HD – جدید , فرکانس جدید شبکه جم روی ماهواره هاتبرد Archives ...

فرکانس و اطلاعات شبکه های ماهواره ای - Timeline | Facebook

https://www.facebook.com/Frequency.satellite.network.../1114373618604408:0
https://telegram.me/satnewslive1 ... شبکه manoto HD در ماهواره یوتلست. ” فرکانس و اطلاعات شبکه های ماهواره ای”شبکه تلویزیونی من و تو با کیفیت فول اچ دی در ...

شبکه Manoto با کیفیت Full HD در ماهواره Hotbird و W3 روی ...

dfreesat.com/Thread-خبر-ویژه-شبکه-Manoto-با-کیفیت-Full-HD-در-ماهواره-Hotbir...
۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه Manoto با کیفیت Full HD در ماهواره W3 روی ایر رفت 11304 - 29900 - H فرکانس این شبکه بسیار قوی هست طوری که در برخی مناطق با دیش ...

آذرست : آخرین خبرها از شبکه های فارسی زبان - سایت ماهواره ...

azarsat.bid/printthread.php?t=82&pp=40&page=220
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه max tv که در فرکانس 11958 ماهواره یاه ست روی ایر است به سیستم GLWiZ .... کانال من و تو HD را در فرکانس 11566 ماهواره هاتبرد تماشا کنید

فرکانس شبکه من و تو manoto1 | بروز دانلود - خانه

newsdownload.ir › گوناگون
۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صفحه اول تو پخش شبکه فركانس شبكه من و تو روي ماهواره بدر و فرکانس ... و تو 1 در هاتبرد بر شبکه فرکانس جدید شبکه من و تو در ماهواره عربست من و تو .... دی تماشا کنید : “ : فرکانس شبکه من و تو Hd فرکانس فرکانس شبکه من و تو ...

فرکانس شبکه HD سیما ماهواره بدرعربست - ویکنا

www.wikna.ir/fa/entertainment/9519/
۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فرکانس شبکه HD سیما ماهواره بدرعربست فرکانس شبکه HD سیما ماهواره بدرعربست ... tv فرکانس جدید شبکه luxe tv hd فرکانس جدید شبکه manoto فرکانس جدید شبکه manoto1 .... ۴۴۰٫ پخش برنامه‌های شبکه HD بر روی ماهواره بدر.

فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره – ویکی‌بلاگ

wikiblogs.ir/فرکانس-شبکه-hd-منوتو-در-ماهواره/
۲ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره , خبر فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره , ماجرای فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره , جزئیات فرکانس شبکه hd منوتو ...

فوری:از هم اکنون شبکه منوتو را با کیفیت فول اچ دی در ماهواره ...

www.cplus-sat.com/archive/index.php/t-141788.html
۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 25پست - ‏20 نویسنده
شبکه منوتو با کیفیت اچ دی در ماهواره یوتلست 7 بصورت تست روی ایر رفت. فرکانس دریافت: ... فرکانس شبکه منو تو HD در 2 فرکانس فعال

خبر فوری: شبکه من و تو به صورت Full HD به هاتبرد هم آمد ...

www.bplus-sat.com/archive/index.php/t-141949.html
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه من و تو HD را در فرکانس 11566 ماهواره هاتبرد تماشا کنید از این پس شبکه من و تو را با کیفیت Full HD در ماهواره هاتبرد و حداقل 2 سال در ماهواره ...

فرکانس جدید شبکه من و تو در ماهواره هاتبرد + تمام فرکانس های ...

www.bplus-sat.com/archive/index.php/t-143153.html
۱۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبكه Manoto به صورت SD در فركانس 11566 ماهواره هاتبرد در كنار نسخه HD خود روى اير رفت. 27500 افقى 11566 ...

آذرست : آخرین خبرها از شبکه های فارسی زبان - سایت ماهواره ...

foorum.azarsat.blue/printthread.php?t=82&pp=10&page=878
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 10پست
پس قطعا نسخه اچ دی شبکه من و تو روی فرکانسی که در حال حاضر در هاتبرد هست ... اسم شبکه من و تو HD در ماهواره یوتلست هم درست شد با سرچ مجدد نام ...

فرکانس شبکه hd منوتو در ماهواره - وب سایت ایرانی

www.websiteirani.ir/post/249054/فرکانس-شبکه-hd-منوتو-در-ماهواره
2) ماهواره هاتبرد فرکانس های 11566 و 12520 و 11054 در ضمن، نسخه اچ دی شبکه من و تو و دیگر شبکه های HD که در یوتلست7 روی آنتن خواهند رفت، ... فرکانس های من و تو ...

فرکانس شبکه های ماهواره ای on Instagram: “. . شبکه تهران اچ ...

https://www.instagram.com/p/BA_a45vq9kv/ترجمه این صفحه
۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شبکه تهران اچ دی جایگزین شبکه HD سیما شد . ... فرکانس و اطلاعات شبکه های ماهواره ای " شبکه تهران اچ دی که از روز گذشته جایگزین شبکه HD سیما ... لطفا فرکانس من و تو روی یکی از ماهواره های هاتبرد یا یوتا ست یا بدر بفرستین.

شبکه manoto HD در ماهواره یوتلست 7 درجه شرقی - :: انجمن ...

dehkade3.com/t143438.html
نسخه آزمایشی Full HD شبکه manoto نسخه اچ دی این شبکه در فرکانس 11304 افقی سیمبل ریت 29900 روی آنتن رفت (به سیمبل ریت دقت نمایید!) با پهنای باند 6 ...

روش نصب Manoto HD روی دیش هاتبرد - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=2aLTTSAPOms
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بارگذاری توسطmanototv
www.manototv.com پگاه مصلایی درباره روش نصب کانال اچ‌دی من و تو روی دیش هاتبرد توضیح می‌دهد Hotbird Transponder: 131 Frequency: 11137 Polarisation: Horizonta ...

پخش تلویزیون من و تو با کیفیت HD در ماهواره هاتبرد - Melli ...

www.mellisatnews.com/2016/06/hd.html
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - علاقمندان به دریافت تلویزیون من وتو با کیفیت HD باید رسیور HD داشته باشند.تلویزیون من و تو پس از تلویزیون سیمای آزادی ،دومین شبکه تلویزیونی پارسی زبان است که برنامه هایش را .... فرکانس های رسانه های پارسی زبان ماهواره ...

اصلاحیه خبر : شبكه manoto HD از تابستان 1395 در ماهواره ...

www.eplus-sat.com/archive/index.php/t-141101.html
شبكه پارسى زبان manoto HD از تابستان 1395 در ماهواره یوتلست 7 ! مسئولين شبكه من و تو اعلام كرده اند كه از تابستان پيش رو شبکه manoto HD در ماهواره ... شبکه manoto در فرکانس 10721H22000 ماهواره یوتلست 7A با فرمت SD روی ایر رفت

خبر جدید ıllıllıll جدیدترین اخبار،اطلاعات و فرکانس کانال های ...

https://www.2full-sat.in/printthread3063-351.html
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 10پست
شبکه manoto در دو نسخه sd و hd بعلت تغییر تغییر سوییچ full hd برای ... افزوده شدن شبکه Manoto HD به فرکانس 11304 افقی 29700 ماهواره ...

اخرین اخبار شبکه پارسی زبان در این تایپک

sarasat96.tk/printthread3-182.html
۴ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 2 شبکه جام ریور و جام روبیکس از فرکانس 11958 ماهواره یاه ست قطع شدند و آرم ... افزوده شدن شبکه Manoto HD به فرکانس 11304 افقی 29700 ماهواره ...

پخش شبکه‌های داخلی صداوسیما روی هاتبرد با کیفیت HD

www.yjc.ir › فرهنگی هنری › رادیو تلویزیون
۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شبکه‌های داخلی صداوسیما برای نخستین بار و با کیفیت اچ دی (HD) روی ماهواره ... این شبکه‌ها روی فرکانس قدیمی صدا و سیما در این ماهواره (فرکانس ...

فرکانس من و تو در اکسپرس - اخبار فوری - آسیافان

m-alipour.asiafun.ir/tag/فرکانس+من+و+تو+در+اکسپرس
ش. - فرکانس شبکه های فارسی زبان ماهواره هاتبرد.…,فرکانس من و تو در اکسپرس,اخبار فوری. ... فرکانس شبکه های hd هاتبرد و یاه ست 2015 - دانلود جدید و .

آخرين اخبار و اطلاعات شبکه های فارسي زبان و ايرانی(به غیر ...

v-soft-sat.in/printthread23415-412.html
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - افزوده شدن شبکه Manoto HD به فرکانس 11304 افقی 29700 ماهواره یوتلست ... افزوده شدن پکیج HD شبکه های Opera در یوتلست 7 فرکانس 11304 ...

من و تو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/من_و_تو
وی یکی از مجریان شبکه من و تو ۱ و از دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان تلویزیون من و ... امواج این شبکه مانند چند شبکه ماهواره‌ای دیگر مداوماً با ارسال پارازیت مختل می‌شود، ...

اخبار کانالهای فارسی زبان در این تاپیک

www.p30sat1.xyz/printthread46568-390.html
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رزولوشن شبکه من و تو در یاه ست hd و sd فوق العاده خواهد بود و هیچ ماهواره ای قادر به ... شبکه من و تو HD را در فرکانس 11566 ماهواره هاتبرد تماشا کنید

فركانس شبكه من و تو – Manoto | پخش زنده شبکه های ماهواره ای

tvpars.org/2016/03/30/فركانس-شبكه-من-و-تو/
۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برچسب زده شده با :جديدترين فركانس شبكه من و تو فرکانس جدید شبکه من و تو فرکانس شبکه من و تو در عرب ست فرکانس شبکه من و تو در هاتبرد ...

عموسَت.کام آخرین اخبار ماهواره ها و رسانه ها | فرکانس جدید شبکه ...

amoosat.com/?p=8818
۳۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شبکه Manoto با فرکانس جدیدی در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت. این شبکه همچنان در ... شبکه TV Puls HD در ماهواره هاتبرد · قطع شبکه Orient TV از ...

فرکانس های دریافت شبکه نسیم از طریق ماهواره - تازه نو

www.tazeno.ir/1393/08/get-frequencies-breeze-through-satellite-network/
فرکانس های شبکه نسیم در ماهواره فرکانس های دریافت شبکه نسیم از طریق ماهواره مخاطبین شبکه نسیم ... همونطوری که میبینید DVB S2 هست یعنی رسیور HD میخواد.

تلویزیون منوتو تنها در یک فرکانس در ماهواره هاتبرد - اخبار ...

sporthack2017.blogsky.com/1395/07/29/post-146/
۲۹ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تلویزیون منوتو تنها در یک فرکانس در ماهواره هاتبرد - اخبار شبکه های فارسی ... کاربران زیادی در مورد شبکه منوتو سوال نموده بودند! ... Manoto HD

ATRO SAT - مطالب ابر IRIB HD TEST

atrosat.mihanblog.com/post/tag/IRIB+HD+TEST
پوشش و فرکانس شبکه IRIB HD TEST در سیستم دیجیتال زمینی و ماهواره ای : این شبکه، در حال حاضر از ماهواره عرب‌ست بدر ۵، فرکانس ۱۱۸۸۱/۲۷۵۰۰ H، و از فرستنده‌های دیجیتال زیر، در سراسر ... عکس لو رفته از اتاق خواب مجری همجنس باز شبکه من و تو!

نحوه تنظیم گیرنده‌های دیجیتال برای دریافت تصاویر ...

farnet.ir/1393/03/59418/how-to-use-irib-hd/
برای دیدن برنامه ها به صورت HD نیاز به تنظیماتی در گیرنده های دیجیتال و همچنین تلوزیون است، ... شبکه آزمایشی HD سازمان صدا و سیما، بدون زیرنویس‌های تبلیغاتی و لوگوهای اضافی، ... بخاطر اینکه ایران اجازه پخش اون فوتبال رو از طریق ماهواره نداره.

فرکانس جدید شبکه های یاهست هاتبرد 95 - دانلود جدید 96

newdownload96.ir › مختلف ( 95 )
یاهست GEM TV HD – جدید , فرکانس جدید شبکه جم روی ماهواره هاتبرد Archives جدید ... وی یکی از مجریان شبکه من و تو ۱ و از دست‌اندرکاران و تهیه‌کنندگان تلویزیون من و ...

فرکانس شبکه من و تو روی ماهواره هاتبرد - لینک گردی

farsweekly.ir/news/فرکانس-شبکه-من-و-تو-روی-ماهواره-هاتبرد
کانال من و تو ۱ که از طریق دو ماهواره هاتبرد ۹ و یوتلست w3a پخش میشد، از طریق یکی از ... 769. فرکانس شبکه اچ دی IRIB HD در ماهواره و گیرنده … پخش آزمایشی و ۲۴ ...

فرکانس شبکه های ایرانی manoto - فرکانس دریافت شبکه ...

www.searchmanager.ir/tfcsmjftjcnrvndnsdcacydtnsdqnsnjnvcrctcjqt.html
فرکانس دریافت شبکه های استانی با گیرنده دیجیتالشناسنامه شبکه ماهواره ای من و تو ۱ - میانهشبکه من و تو HD را در فرکانس 11566 ماهواره هاتبرد تماشا کنید .

شبکه manoto HD در ماهواره یوتلست روی ایر رفت - صفحه 3 - ...

itsat21.in/forum/showthread.php?t=494776&page=3
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - طبق اعلام قبلی ، دقایقی پیش شبکه manoto با کیفیت اچ دی در ماهواره یوتلست روی ایر رفت. فرکانس دریافت : Eutelsat 7A/7B @ 7° East 11304 ...

فرکانس شبکه نسیم در ماهواره یاه ست yah sat - دانلود جدید

movie.downloadnewb.com/.../فرکانس-شبکه-نسیم-اس-دی-sd-در-بدر-یاهست-و-عر/
فرکانس شبکه نسیم اس دی sd در بدر یاهست و عربستدر بدر در یاه ست روی بدر در عربست ... دانلود گالری عکس دختران خوشگل ایرانی و خارجی full hd · دانلود کلیپ عاشقانه .... دانلود فیلم افشاگری امیرحسین خواننده اکادمی من و تو در رابطه با پشت پرده ...

فرکانس کانال من و تو در یاهست - انجمن تخصصی بانک ماهواره ...

satellitebank.forumotion.com › ... › فرکانس کانال من و تو در یاهست
کانال من و تو هم بر بروی ماهواره یاهست در 52.5 درجه قرار گرفت. ماهواره : یاهست فرکانس : 12072 عمودی 27500.

فرکانس شبکه های ماهواره ای (@sat.newslive) | Instagram ...

www.imgrum.net/user/sat.newslive/.../1285531515258079469_1705997805
.شبکه منوتو بصورت HD در ماهواره هاتبرد . . ” فرکانس و اطلاعات شبکه های ماهواره ای” شبکه تلویزیونی من و تو با کیفیت HD در ماهواره هاتبرد دریافت شد . این شبکه ...

خبر جدید ıllıllıll جدیدترین اخبار،اطلاعات و فرکانس کانال های ...

https://www.1full-sat.in/printthread3063-351.html
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - افزوده شدن شبکه Manoto HD به فرکانس 11304 افقی 29700 ماهواره یوتلست ... افزوده شدن پکیج HD شبکه های Opera در یوتلست 7 فرکانس 11304 ...

بازگشت مجدد شبکه manoto بروی ماهواره یوتلست هفت درجه ...

www.mahansat12.cf/...شبکه.../بازگشت-مجدد-شبکه-manoto-بروی-ماهواره-یوتلست-ه...
۲۱ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بازگشت مجدد شبکه manoto بروی ماهواره یوتلست هفت درجه (w7) فرکانس : 10722 H 22000. ... کلیه سوالات و مشکلات استارمکس x10 beta full hd 3d

کانال manoto hd - خرید vpn , خرید فیلتر شکن , خرید وی پی ان

bmeto.com/p8745_کانال-manoto-hd/
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه Manoto با فرکانس جدیدی در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت این شبکه همچنان در فرکانس قبلی خود. عکس های فریال axha org. دانلود مسابقه استیج ...

فرکانس‌های ماهواره ای تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی - BBC ...

www.bbc.com/persian/institutional/2011/07/000001_tvfrequencies
برنامه‌های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را می‌توانید از طریق این فرکانس‌ها ببینید.

فرکانس شبکه من و تو ورزش در هاتبرد پرشین تون voa ...

downloadnewfreej.com/2015/06/04/فرکانس-شبکه-استانی-در-یاه-ست-بدر-هاتبرد/
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فرکانس شبکه استانی در یاه ست بدر هاتبرد hot bird یوتلست 95 فرکانس ... ماهواره شبکه فرکانس جدید شبکه اچ دی IRIB HD در ماهواره و گیرنده ...

فرکانس جدید شبکه من و تو در هاتبرد - لینک گردی

farsitopz.ir/news/فرکانس-جدید-شبکه-من-و-تو-در-هاتبرد
شبکه TV Persia با فرکانس دیگری در ماهواره هاتبرد روی ایر رفت . ... دانلود مستند های شبکه من و تو : فراگستر ... فرکانس شبکه اچ دی IRIB HD در ماهواره و گیرنده …

انجمن شبکه های ماهواره ای فارسی زبان [بایگانی] - پرشین ست

www.persiansathd.cf/forum/archive/index.php/f-513.html
استانی و سراسری 2; تاپیک جدیدترین اخبار شبکه های فارسی زبان; جدیدترین تغییرات ... فرکانس جدید manoto در ماهواره eutelsat7a; شبکه Manoto با فرمت HD در ...

لیستی از شبکه های فارسی زبان در سه ماهواره پر مخاطب ایرانی ...

lotra-blogfa.portalekhabar.ir/page.../لیستی-از-شبکه-های-فارسی-زبان-در-سه-ماهوا.html
Eutelsat Hot Bird 13B/13C/13E شبکه های فارسی زبان ماهواره هاتبرد در 13 درجه شرقی ... Onyx HD – GEM ST HD – Rubix HD – River HD – Mifa Music HD – GEM TV HD ... Manoto – Didgah TV – TV Persia1 – Khane Film – Movie Plus – Movie1 ... و فرکانس اولین پکیج ایرانی جم گروپ در ماهواره یاه ست · پر بیننده ترین لینک ها.

فرکانس جدید ماهواره شبکه | جدیدترین مطالب - دانلود رایگان

gunagon.ir/2015/04/30/فرکانس-جدید-ماهواره-شبکه/
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... دنیای شبکه های ماهواره ای, آخرین اخبار ماهواره, تغییر فرکانس من و تو در ... صدا و تصویر شبکه IRIB HD TEST در ماهواره عرب‌ست بدر ۵، فرکانس ...

بهترین فرکانس جدید کانال ثامن :: کانال تلگرام

irchannel.blog.ir/post/بهترین-فرکانس-جدید-کانال-ثامن
گفتنی است، شبکه جهانی ثامن، بر روی ماهواره هات‌برد، از فرکانس 10723 قابل دریافت خواهد بود. ..... NeWs, شبکه تلویزیونی تپش, تغییرفرکانس من و تو در هاتبرد, فرکانس جدید کانال های. ... فرکانس جدید شبکه اچ دی IRIB HD در ماهواره و گیرنده …

فرکانس شبکه من و تو ورزش فوتبال در هاتبرد پرشین تون ...

huabeipt.com › آموزشی
۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فرکانس شبکه استانی در یاه ست بدر هاتبرد hot bird یوتلست 95 ... 94 فرکانس شبکه ورزش روی ماهواره هاتبرد 2015 فرکانس شبکه ورزش HD جدید ...

اخبار شبکه های ماهواره ای (@mahvareh_news) | Instagram ...

www.pictaram.com/user/mahvareh_news/2070114030
_شبکه های Opera1_Opera2_Opera3 به صورت HD در ماهواره يوتلست فرکانس .... #mahvareh_news نسخه HD شبکه "من و تو" در ماهواره هاتبرد روی آنتن رفت. دقايقی ...

فرکانس شبکه من و تو در ماهواره نایلست - دانلود جدید

freedownloadnewa.com/tag/فرکانس-شبکه-من-و-تو-در-ماهواره-نایلست/
فرکانس شبکه من و تو در ماهواره نایلست. ... فرکانس شبکه manoto1 در یاه ست جدید ۲۰۱۵ download 1 شبکه manoto1 در یاه ست جدید 2015. ادامه مطلب. برچسب ها ...

اخبار کانالهای فارسی زبان در این تاپیک

www.p30sat5.top/printthread46568-389.html
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شبکه max tv که در فرکانس 11958 ماهواره یاه ست روی ایر است به سیستم GLWiZ ... علت اصلی روی ایر رفتن شبکه HD من و تو در ماهواره یوتلست

آخرین لیست شبکه ها و فرکانس های یاهست بیم شرقی (قابل ...

https://hypersat1.com/showthread.php?t=3391
۲۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 6پست - ‏2 نویسنده
فرکانس دریافت شبکه HD : Yahsat 1A - Freq: ... AAA MUSIC - AAA FAMILY - MANOTO 1 - TVP ... Al Quran Al Kareem TV HD - Al Sunnah Al Nabawiyah TV HD - Saudi Arabian TV 1 HD ..... موضوع های جديد در : ماهواره Yahsat ...

فرکانس جدید کانال های ماهواره ای قابل دریافت - تازه های روز

onbux.ir/فرکانس-جدید-کانال-های-ماهواره-ای-قابل-د/
فرکانس جدید کانال های ماهواره ای قابل دریافت در ایران جدید 2015 فركانس شبكه هاي ماهواره اي ... فرکانس شبکه های ماهواره ای در هاتبرد فرکانس شبکه های ماهواره ای من و تو دانلود شبکه های .... توجه:فرکانس ۱۱۸۸۱ فقط در رسیورهای اچ دی (HD) قابل دریافت است.

فرکانس شبکه من و تو روی ماهواره هاتبرد

nimrang.ir/news/فرکانس-شبکه-من-و-تو-روی-ماهواره-هاتبرد
کانال من و تو ۱ که از طریق دو ماهواره هاتبرد ۹ و یوتلست w3a پخش میشد، از طریق یکی از ... 904. فرکانس شبکه اچ دی IRIB HD در ماهواره و گیرنده … پخش آزمایشی و ۲۴ ...

Frequency

www.manoto1.com/frequency
2300 ماموریت برای فالکو. فرکانس‌های شبکه من و تو. هاتبرد ۱۳c. ترانسپوندر. ۱۳۱. فرکانس. ۱۱۱۳۷. پولاریزاسیون. افقی. سیمبل ریت. ۲۷۵۰۰. یاه ست. ترانسپوندر. ۱۹.

آترو تی وی | ATRO TV

www.atrotv.ir/
فرکانس شبکه IRIB HD TEST, 87667 ... فرکانس شبکه های صدا و سیما در ماهواره عرب ست ( بدر 5 ), 6739 ... افشاگری پولشویی شبکه من وتو با راه اندازی "قمارخانه" ...

افشاگری جدید شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان علیه همدیگر ...

www.dana.ir/.../افشاگری-جدید-شبکه-های-ماهواره-ای-فارسی-زبان-علیه-همدیگر-تصاوی...
۱۱ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شب خیز قصد داشت با رفتن روی فرکانس شبکه من و تو بتواند .... از سطح انالوگ به دیجیتال شبکه HD را در ماهواره یاه ست (Yah sat راه اندازی کرد).

معرفی برنامه های اینده کانال HD - رسانه ی خبری وبلاگی

aparat.rasanetv.ir/page-872881.html
یکی از دغدغه های ما در این برنامه معرفی برنامه های شبکه hd آینده این کانال از ... فرکانس های کانال های خارجی ماهواره یاه ست ... تاک شبکه نیم Manoto HD بهترین‌های .

افشاگری جدید شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان علیه همدیگر ...

kalame.co/faqs/15-1389-08-21-19-49-27/34099
شب خیز قصد داشت با رفتن روی فرکانس شبکه من و تو بتواند مخاطبان .... با ارتقا خود از سطح انالوگ به دیجیتال شبکه HD را در ماهواره یاه ست (Yah sat راه اندازی کرد).

من و تو 1 در ماهواره یوتلست w3a | نصاب باشی - اخبار ماهواره

https://nasabbashi.wordpress.com/2011/05/18/من-و-تو-1-در-ماهواره-یوتلست-w3a/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای